agar.io 1

Agar.io Nasıl Oynanır ?

Son günlerin web tabanlı en popüler oyunu agar.io hakkında ufak bir inceleme yaptik sizler için.İşte Agar.io hakkındaki herşey.

 

Web tabanlı oyunlar her ne kadar günümüz de cok fazla dikkatimizi çekmesede agar.io sunduğu rekabe ortamı ile bütün oyun severlerin dikkarini çekmeyi başardı.

 

Web tarayıcınız ile www.agar.io adresine bağlanarak oyuna bağlanabilirsiniz.Web sitesine ilk giriş yaptığınız da ekranına resimde ki gibi bir giriş ekranı gelecek burada ki Nick kısmını doldurarak oyuna giriş yapabilirsiniz.Oyun temel olarak mouse ile oynanmakla birlikte bazı durumlarda klavyeye ihtiyaç duyulabiliyor.Aynı zamanda bir den fazla oyuncu desteği sunduğu için çok ciddi bir rekabet ortamı da sizi bekliyor.

agar.io giris

 

Oyunun temel oynama mantığı ise mouseunuz ile karakterinizi hareket ettirerek sizden büyük toplara yem olmadan renkli küçük topları toplayarak büyümek.Eğer ki gerekli büyüklüğe ulaşabilirseniz “Space” tuşu ile bölünebiliyorsunuz ayrıca gerekli büyüklükte iseniz “W” tuşuna rakiplerinize parçanızı göndererek onları yiyebilir ve daha hızlı büyüyebilirsiniz.