Oppo 1

Oppo R11 Reklam Filmi Sızdı.

Türkiye de satışı resmi olarak yer almayan ancak, mobil telefon meraklıların takip ettikleri bir ürün olan Oppo’nun R11 için hazırladığı reklam filmi sızdırıldı.

Telefon üreticileri arasında bulunan ve Çin’de hatrı sayılır düzeyde tanınan Oppo; yeni bir ürün özelinde çalıştığı internete sızan reklam filmi ile ortaya çıktı. Kısa bir süre önce Çin piyasasında başa geçen Oppo, Huawei’nin yeni modellerini sunmasından etkilenerek yine ikinciliğe gerilemişti.

Oppo’nun R11 modeli için GFXBeach’te ortaya çıkan bazı özelliklerini daha önce duymuştuk. Reklam filminde de görülebileceği üzere Oppo R11, reklam filminde yer alan altın sarısı ve pembe olmak üzere iki farklı renk ile lansmanı mayıs ayı sonunda yapılacağını söyleyebiliriz.
Reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Donanım özelliklerine bakacak olursak Oppo R11 2.2GHz, Cortex –A53 Cpu ile kullanıcılara sunulacağını söyleyebiliriz. GPU tarafına bakacak olursak Andero 510 kullanacağı ve 4 GB ram ile de desteklenecek. Beklenti olarak minimum 64 Gb ile sunulması beklenen Oppo R11 5.5 İnçlik egelirkrana sahip olarak gelirken 1080×1920 piksel özelliğinde olacak.