Crying Suns ücretsiz

Crying Suns ücretsiz hale geldi

Crying Suns oyunu bir haftalığına ücretsiz hale geldi. Oyunu alan kullanıcılar istedikleri zaman oyunu indirip kurabiliyor.

Kısa sürede dünyanın en büyük oyun mağazalarından biri haline gelen Epic Games Store, Crying Suns oyununu ücretsiz hale getirerek oyunculara uzay temalı bir oyun sunuyor. Oyun hakkında detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

2018 yılında kurulan ve 2019 yılı itibariyle her hafta ücretsiz oyun kampanyasına başlayan Epic Games Store, kısa sürede popüler bir hale geldi. Steam’e rakip olmasıyla bilinen firma kısa sürede büyüyerek bu zamana kadar pek çok popüler oyunu bedava yaptı. Bu haftaki oyun uzay temalı bir yapım.

Crying Suns ücretsiz

Crying Suns kısa süreliğine ücretsiz oldu

Uzay ağırlıklı bir oyun olan Crying Sun oyununda oyuncular esrarengiz bir olay ile çöküşe geçen imparatorluğu araştıran bir komutan olarak görev yapıyor. Karakter geliştirme sisteminin bulunduğu oyun içerisinde oyuncular uzayı keşfedip uzayın derinliklerine inebiliyor.

Geniş bir hikayeye sahip Crying Sun, savaş gemileri ile aksiyon dolu anlar yaşamayı da sağlayan bir oyun. 6 bölümden oluşan olay örgüsü ile kullanıcılar Epic Games Store üzerinden oyunu hemen alabilir.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri için Windows 7 işletim sistemi, çift çekirdek 2.5 GHz işlemci, 4 GB RAM, 2 GB depolama alanı, DirectX 10 ve 1 GB VRAM bulunan bir ekran kartı gerekiyor. Önerilen sistem gereksinimleri için ise Windows 10 64 bit işletim sistemi, DirectX 11 ve 2 GB VRAM içeren bir ekran kartı gerekir.