Sony’nin gizemli amiral gemisinin özellikleri sızdırıldı

45

Sony’nin yeni akıllı telefonunun özellikleri AnTuTu Benchmark ile ortaya çıktı. Sony H8266 olarak isimlendirilen modelin gerçek adı tam olarak bilinmiyor, ancak özelliklerine bakacak olursak şirketin yeni amiral gemisi olacağı söylenebilir. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefon üreticileri arasında sessizliğini koruyan şirketlerden birisi olan Sony, paylaşılan bir AnTuTu Benchmark sonucuna göre sessizliğini bozarak sektöre büyük bir darbe vurmayı planlıyor. Yaklaşık iki aydır söylentilerle gündemde olan ancak hala gizemini koruyan Sony H8266, yeni özellikleriyle sızdırıldı. İşte paylaşılan ekran görüntüsü ve özellikler:

Sony H8266

Sony H8266 özellikler

  • 2160 x 1080 ekran çözünürlüğü, 18:9 ekran formatı
  • Snapdragon 845 işlemci
  • 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı
  • 12 MP + 12 MP arka kamera, 15 MP ön kamera

H8266 ile ilk bilgiler, geçen senenin Aralık ayının sonunda paylaşılmıştı ve bu bilgilerde akıllı telefonun ekran boyutunun 5.48 inç, formatın ise 16:9 olacağı belirtilmişti. Elde edilen bilgilerin birbiriyle çakışması, modelin tüm özelliklerine şüpheyle bakmamıza neden oluyor. Umuyoruz ki yakın bir zamanda cihazla ilgili daha fazla bilgi paylaşılır. Bu özelliklere sahip olacak bir modelin Sony’nin amiral gemisi olacağı düşünülüyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here