Moto G5 Çalışır Halde Sızdırıldı!

0
41 views

Ülkemizde de fiyat ve performans bakımından parmakla gösterilen Moto G serisinin son ferdi olan Moto G5’in çalışır halde görüntüleri internet ortamında sızdırıldı!

Ülkemizde Lenovo’nun satın almasıyla gündeme gelen ve aktif olarak satışların başladığı Moto markalı cihazların ekonomik fiyat ve yüksek performans ürünü olan yeni modeli Moto G5 oluyor.


Moto G5 özelliklerine baktığımızda 5.2 inç Full HD ekran ile görülüyor. Kutusundan Android 7.0 Nougat ile çıkan cihaz gücünü Qualcomm’un Snapdragon 430 işlemcisinden ve 2GB RAM ile beslenmekte. Depolama alanı ise 32GB olarak görülüyor. Cihazın tasarımı ise aşağıdaki görüntüden görebileceğiniz gibi şık bir tasarıma sahip.

Bu modelde ise daha şık olan bir cihaz ve kamera çıkıntısının daha içe girmiş şeklinde görüldüğü biliniyor. Cihazın kalınlık hissiyati vermesi ise bataryanın daha büyük olduğunu düşündürüyor. Cihazn fiyatı ise 200-250 Dolar ve ülkemizde ise 1.000 TL olarak düşünülmekte.


Biraz daha şık ve kamera çıkıntısının içeride kalmış gibi göründüğü telefondaki kalınlık hissi büyük ihtimalle yüksek bir batarya ile geleceğini bizlere gösteriyor. 200-250 Dolar arasında bir fiyatlandırma ile piyasaya çıkması ve Türkiye’de ise 1.000TL bandında seyretmesi beklenen Moto G5, Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılmış olacak.


Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here