Huawei P30 için 360 derecelik video yayınlandı

13

Mart ayı içerisinde resmiyete kavuşacağı söylenen Huawei P30‘un tasarımı görüldü. Görüntülenen görseller ile akıllı telefonda üç arka kamera ve su damlasına benzer bir çentik yer alıyor.

91Mobiles ve Onleaks beraberliğiyle Huawei P30‘un en net görüntüleri ve 360 derecelik videosu yayınlandı. Görüntülere göre 1080 x 2340p çözünürlüğünde 6 inçlik OLED ekrana sahip bir telefon görülüyor. Akıllı telefonda su damlası olarak görülen küçük bir çentik yer alıyor. Bunla beraber 24MP ön kamera bulunuyor. Huawei P30’da 5x optik zoom ve 38 MP Sony sensörüne sahip üç arka kamera sistemi yer alacak.

Huawei P30 Mart ayında tanıtılabilir!

Render görüntülerine göre telefonda USB-C portu ve 3.5mm kulaklık girişi yer alıyor. Ancak sizlerinde bildiği gibi P20 kulaklık girişine sahip değildi. Bu bakımdan telefonun yinede kulaklık girişli geleceğine pek umutla bakmıyoruz. 91Mobiles’in açıklamarına göre 6GB RAM ve 8GB RAM ile 256 GB depolama alanıyla gelecek. Ayrıca Kirin 980 yonga seti ile piyasaya çıkacak olan telefonun tam olarak çıkış tarihi belli değil. Ancak Mart ayında tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here