Deli Titan her yerde: Thanos şimdi de GTA V’e ekleniyor!

203
Thanos GTA V

Fortnite’a eklenmesiyle oyuncuların kalbini kazanmayı başaran Thanos, oyuncular tarafından yaratılan özel bir modla GTA V‘e de konuk oluyor. Meteor fırlatabilen, portal açabilen ve elbette Infinity Gauntlet’in yok edici gücünü kullanabilen Deli Titan, GTA’ya mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak.


2013 senesinde satışa sunulmuş olmasına rağmen bugün bile milyonlarca oyuncuya sahip olan GTA V, şimdi de Infinity War‘un yıldızı Thanos’u konuk ediyor. Satışa sunulduğundan beri oyun için binlerce mod yaratmış topluluğun en becerikli üyelerinden birisi olan JulioNIB, Infinity Gaunlet’in sahibini oynayacağımız modun geliştiricisi.

Moda özel olarak geliştirilen menüde Infinity Gauntlet‘e özgü 5 adet gücün bulunduğu görülüyor. Şu an bu güçlerden yalnızca üç tanesi tamamlanmış durumda ve bunlar meteor fırlatma, portal açma ve yok edici ışın kullanma. İşte yeteneklerin videoları:

Marvel karakterlerini oyuna eklemesiyle ünlü olan JulioNIB, daha önceden Incredible Hulk, Green Goblin, Iron Man ve Ghost Rider’a özel modlar da geliştirmişti.

Yeni modun kısa bir sürede tamamlanacağını düşünüyoruz ve içeriği ne olursa olsun şundan eminiz ki Deli Titan’ın yıkıcı gücü GTA’da ortalığı birbirine katmayı seven oyuncularla mükemmel bir şekilde uyum gösterecek.

Kaynak

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here