GM 8 için OREO Android 8.1 Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

74
General Mobile GM8 Oreo Güncellemesi

General Mobile, GM 8 kullanıcılarının heyecan ile beklediği Android 8.1 Oreo güncellemesini yayınladı. Güncelleme haberini sosyal medya hesabından duyuran General Mobile’ın paylaşımı ise şu şekilde oldu.


Kademeli olarak GM 8 kullanıcılarına dağıtılan güncellemenin, bu hafta içinde tüm GM 8 cihazlara ulaştırılması amaçlanıyor.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “Android’in en güvenli ve güncel hali yine General Mobile’dan geldi! Bu hafta içerisinde tüm GM 8 kullanıcıları, Android 8.1 Oreo sahibi olacaklar.” ibarelerine yer verildi.

GM 8 için Android 8.1 Güncellemesi İçin..

Telefonunuzdan Ayarlar menüsü üzerinden Telefon hakkında > Sistem güncellemesi > Güncellemeleri denetle diyerek Oreo güncellemesinin cihazınız için indirilebilir olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Android 8.1 İle Gelen Yenilikler

• Daha güvenli sanal ortam: Güvenli Tarama sayesinde uygulamaların zararlı internet bağlantılarıyla iletişimi engellenerek kullanıcıya daha güvenli bir ortam sunuluyor.
• Bildirim sınırlaması: Uygulamaların yalnızca saniyede bir bildirim göndermesine izin veriliyor böylelikle gürültü kirliliği bir nebze de olsa engelleniyor.
• Bluetooth cihazların pil göstergesi: Bluetooh aksesuarların (Bluetooth kulaklık, akıllı saat gibi) pil seviyelerini bildirim çubuğundaki Bluetooth sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz.
• Parmak izi tarayıcısı iyileştirmeleri: Parmak izi tarayıcısının güvenlik seviyesi arttırıldı.
• Otomatik form doldurma geliştirmeleri
• Ayarlar menüsüne arama çubuğu eklentisi
• Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

KaydetKaydet

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here