Fortnite oyuncuları kendileri için ‘koruma tutmaya’ başladı

128
Fortnite

Fortnite oyuncuları, oyun sırasında kendisini koruması ve oyunda nasıl daha iyi olunacağını göstermesi adın koruma tutmaya başladı. Oyunda korumalık yapan bir kişi, ortalama olarak saatte 20 £ kazandığını belirtti.


Epic Games’ın popüler Battle Royale oyunu Fortnite, şimdi de oyunda koruma olarak çalışan kişilerle gündeme geldi. Oyunda iyi olmak isteyen ve bir yardımcıya ihtiyaç duyan oyuncular, kendilerine yardımcı olması ve bazı şeyleri öğretmesi adına ödeme yaparak koruma tutmaya başladı. Korumalar, tüm oyun boyunca ödeme yapan kişilerin yanında bulunuyor ve oyun içerisinde onu korurken aynı zamanda nasıl daha iyi olabileceklerini göstermeye çalışıyor.

Fortnite

Oyunda koruma ve öğretici olarak çalışan kişilerden birisi de Aaron Hobson. Hobson, BBC ile yaptığı röportajda çalıştığı sırada 9-5 arası bir işe gider gibi oyun başında olduğunu ve bir saatte yaklaşık 20 £ kazandığını belirtti. Hobson genellikle oyunda iyi olmak isteyen kişilere oyunun detayları hakkında bilgi veriyor, kazanmak adına neler yapmaları gerektiğini öğretiyor.

Eğer siz de Fortnite gibi bir oyunda gerçekten iyi olduğunuzu ve başkalarına yardım edebileceğinizi düşünüyorsanız, yeteneklerinizi göstererek oynadığınız sırada çalışabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here