Fallout 76 Bethesda

Bethesda, Fallout 76 ile ilgili bir belgesel de yayımlayacak

Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 76‘nın resmileşmesiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan Bethesda, yeni oyunun yapım sürecinin konu alındığı ve stüdyoda yaşananları tüm detaylarıyla gözler önüne seren bir belgesel yayımlayacağını da paylaştı.


2 milyon kişinin izlediği 24 saatlik canlı yayınla sevenlerinin dikkatini çekmeyi başaran, ardından da Fallout 76‘nın ilk tanıtım videosunu paylaşan Bethesda bir de belgesel müjdesi verdi. Başarılı yapım stüdyosu, yeni Fallout oyunuyla birlikte oyunun yapım aşamasını ve stüdyoda yaşananları tüm detaylarıyla gösteren bir belgesel de yayımlayacaklarını duyurdu.

Belgeselin E3 etkinliğinden önce yayımlanması bekleniyor. Eğer beklenildiği gibi belgesel etkinlikten önce gelirse, tüm Fallout hayranlarının belgeseli pürdikkat izleyeceği ve yeni oyun hakkında en ufak bilgileri bile yakalamaya çalışacağı söylenebilir.

https://youtu.be/zDPzljStqkw

Belgeselde yalnızca yeni oyundan veya Fallout serisinden bahsedilmeyecek. Stüdyonun bugün bulunduğu konumuna gelmesine katkıda bulunan tüm oyunların (örneğin The Elder Scrolls) belgeselde yer alacağı belirtildi.

Kaynak