Battlefield 5 Duyuruldu! Tüm Detaylar!

203
battlefield 5

FPS oyunları arasında en sevilenlerden biri olan Battlefield, yeni oyunuyla PC ve konsollara gelmeye hazırlanıyor. İşte Battlefield 5 hakkındaki ortaya çıkan ilk detaylar.

Oldukça geniş bir takipçi kitlesi olan FPS oyunları arasında yer alan Battlefield ile EA, önemli bir başarıda elde etmiş oldu.

Battlefield 5 Eşsiz bir deneyim sunacak

Geçtiğimiz yıl satışa çıkan oyun 1. Dünya Savaşı’na odaklanmıştı. EA ve DICE’nin geliştirdiği Battlefield 1 son derece başarılı bir oyundu ve bunun karşılığını da satış rakamları bazında aldı.

EA, Battlefield 1 ile yakaladığı başarıyı Battlefield 5 ile devam ettirmek istiyor. Geçtiğimiz gün Battlefield 5 resmiyet kazanmıştı ve yapımcı ekip de  oyun hakkındaki ilk görsel detayların 23 Mayıs’ta paylaşılacağını açıklamıştı. Şimdilik 23 Mayıs’a kadar bekleyeceğiz.

Oyunda hikaye akışının Battlefield 1’de ki gibi cepheler halinde oyun severlere sunulması bekleniliyor. Yani hikaye tek bir kişi üzerinden ilerlemeyecek. Dolayısıyla hangi cepheyi oynamak istiyorsanız direkt olarak menüden o cephedeki savaşa giriş yapabileceksiniz.

Daha fazla detayın 23 Mayıs’taki resmi tanıtımda ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here