Asus StudioBook S modelini CES 2019’da tanıttı

18

Asus, kendi iddiasını ortaya atarak bu konuyla ilgilenenlerin dikkatini çekeceği yeni dizüstü bilgisayarı Asus StudioBook S modelini CES 2019 kapsamında alıcılara sundu.

Uzmanların ilgi odağı olarak üretilen Asus StudioBook S, firmanın iddialı olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda alıcıların da oldukça dikkatini çekeceği dizüstü bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor.

MacBook Proya meydan okuyacak olan bu model dikkat çekici özellikleri ile karşımıza çıkıyor. CES 2019, oyun donanımlarının dışında uzmanların da dikkatini çekecek model olarak sunuldu.

Asus StudioBook S, firmanın iddialı olduğu dizüstü bilgisayarlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikleri arasında 17 inçlik bir ekrana sahip olması ve ince çerçeveli tasarımı sayesinde alıcıların dikkatini üzerine topluyor.

16:10’luk ekran oranı ile 17 inçlik ekranı 15 inçlik gövdeye sığdıran cihaz kompakt bir gövdeye erişerek taşınabilirlik seviyesini arttırıyor. 16:10’luk İş istasyonu olarak adlandırılan bu cihazın ekranında kullanıcılara 1920×1080 piksel çözünürlük olarak tanıtıyor.

İçerik Üreticileri, mimarlar, tasarımcılar ve programlamacılar için öne çıkan bu cihazda isteğe göre karşılık olarak Intel Xeon E-2176M veya Intel Core i7-8750H tercih edilebiliyor.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here