Apple, Yeni AirPods 2’yi Satışa Çıkardı. Sadece Kutusu 550 TL!

23
airpods 2

Apple, yeni AirPods 2’yi satışa çıkardı. Görsel olarak bir değişiklik sunmayan Apple, teknik olarak ise kablosuz kulaklıklarına bazı özellikler dahil etti. Yeni AirPods, bir önceki sürüme göre iki kat daha uzun konuşma süresi sunacağını vaadediyor.


Yeni ürünlerini piyasaya sunmaya devam eden Apple, iPhone XS, XS Max ve XR satışlarında hedeflerinin altında kaldı. ve tabletlerinin yeni versiyonlarını da satışa çıkardı.

Apple’ın popüler ürünlerinden biri olan AirPods kulaklıkları yeni çip ve özellikleriyle ve özellikle, fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Standart AirPods 2, kulaklık ve kablolu şarj edebileceğiniz ve taşıyabileceğiniz kutusuna 1099 TL’ye Şayet kutunun kablosuz olarak şarj özellikli olmasını istiyorsanız, ek olarak 549 TL ödeyerek kutu satın alabilirsiniz.

H1 çipine sahip olan AirPods kulaklıklar, bir önceki versiyonuna göre yaklaşık iki kat daha uzun konuşma süresi vadediyor. Apple cihazına daha hızlı bağlanabilen kulaklık, “Hey Siri” komutuyla asistana ulaşma avantajı da sunuyor. Verilen sesli komutlar ile şarkı değiştirebiliyor, bir başka Apple cihazına bağlanabiliyor, mesaj gönderip arama gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Yeni AirPods kulaklıklara önümüzdeki haftadan itibaren Apple mağazalarından ulaşılabilirsiniz.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here