Apple WWDC 2018 Etkinliğini Canlı İzleyin!

0
121 views

Apple’ın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğini canlı olarak yayınlayacak. Canlı yayın için web sitesini yenileyen Apple, yayını izlemek isteyenler için bir açıklama paylaştı.


Apple’ın her sonbaharda yeni akıllı telefonlar ve işletim sistemlerinde gerçekleştirilecek en önemli güncellemelerini tanıttığı WWDC etkinliğini canlı olarak yayınlayacak.

Apple’ın 4 Haziran’da San Jose’de düzenlediği etkinlikten, iPhone kullanıcılarının beklentilerinin oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu etkinliği nasıl takip edeceğiz derseniz

Burada ki link   üzerinden 4 Haziran’daki etkinliği canlı olarak izleyebilirsiniz. Apple’ın etkinliği en iyi şekilde izleyebilmeniz için yaptığı açıklama ise şu şekilde:

‘’Bu yayını en iyi şekilde iOS 10 ve daha üzeri bir sürümdeki iPhone, iPad ya da iPod touch kullanarak Safari’den, macOS Sierra 10.12 ve daha üzeri bir sürümdeki Mac cihazınızdaki Safari’den, Windows 10 işletim sistemini kullanan bir bilgisayardaki Microsoft Edge tarayıcısı üzerinden takip edebilirsiniz.Yayını AirPlay üzerinden Apple TV’den takip etmek için en güncel Apple TV ve tvOS yazılımının yüklü olduğu 2. nesil ve üzeri bir Apple TV’ye ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca diğer platformlar Chrome ya da Firefox kullanarak da canlı yayına erişebilirler. (MSE, H.264 ve AAC gereklidir.)’’


Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here