X

Android İçin En başarılı Arka Plan ve Duvar Kağıdı Uygulamaları

Duvar kağıdından sıkılan ve bu konuda seçici olan kişiler için, 4 başarılı arka plan ve duvar kağıdı uygulamasını paylaşıyoruz.

Akıllı telefonlara şıklaştırmak için güzel bir arka plan ve duvar kağıdı kullanmak gerekir. kullanacağınız arka plan ve duvar kağıdı kişiliğinizi yansıtacak ya da görenleri kendine hayran bırakmasını isteriz, ancak bu o kadar da kolay değildir. Google Play Store’da bir çok  seçenek olmasına rağmen, hepsini denemek oldukça zahmetli bir hal alıyor. Bu yüzden  sizler için en başarılı arka plan uygulamalarını paylaşıyoruz.

Reddit

En geniş içerik kaynaklarından biri olan Reddit, arka plan konusunda birçok seçenek sunuyor. Ücretsiz olan bu çok amaçlı uygulama, ek özellikler istenildiğinde ücret ödenmesi gerekiyor.

Uygulamayı indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Walli

Walli, kısa zamanda başarılı hizmetiyle kullanıcılarının ve fotoğraf tutkunlarının beğenisini kazanmayı başardı. Yüksek çözünürlükte kaliteli ve şık arka planları bulabileceğiniz bu uygulama, ekstra hizmetler dışında ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Uygulamayı indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Google Duvar Kağıtları

Geniş seçim havuzu ve ücretsiz hizmetiyle Google’ın Duvar Kağıtları uygulaması iyi bir seçenek olduğunu söylemek mümkün.

Uygulamayı indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Wonderwall

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Wonderwall, sunduğu hizmet ile ücretli uygulamalara taş çıkarıyor.

Uygulamayı indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Kategoriler: Yazılım
Tags: Androidduvar kağıdıuygulama
Serkan Karadag :